sell my house fast in chicago
Sprzedaż domu w Chicago właśnie stała się łatwiejsza

Sprzedaj mój dom Fast Chicagoland ułatwia otrzymanie oferty gotówkowej od najbardziej zaufanego kupca domu w Chicago. Kupujemy domy bez pośredników w obrocie nieruchomościami, bez opłat i bez prowizji.
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

we buy houses in chicago
sell your house fast Chicago

Sprzedaj mój dom szybko Chicago – łatwy sposób na sprzedaż

Chcesz szybko sprzedać swój dom w Chicago? Kupujemy domy i ułatwimy uzyskanie oferty pieniężnej za Twój dom i oszczędzisz stresu związanego z wystawianiem go u pośrednika. Dodatkowo jest w 100% BEZPŁATNY.

Chicago cash buyer

W Sell My House Fast Chicagoland kupujemy domy w łatwy, szybki i bezbolesny sposób dla sprzedawców domów w Chicago. Jako zaufany nabywca domu ułatwimy Ci uzyskanie oferty gotówkowej za Twój dom w Chicago i okolicach w stanie Illinois po uczciwej cenie gotówkowej.

Więc jeśli chcesz sprzedać swój dom w łatwy sposób za gotówkę, możemy zaoferować Ci konkurencyjną ofertę na Twój dom. Bez agentów, bez opłat i bez bólu głowy, gdy kupujemy domy w dowolnym miejscu w Illinois!

cash for houses chicago

“Brett and his team made this whole process very simple for me. I feel very fortunate that we came across each other. I didn’t have to pay all these crazy real estate fees and was able to move it at a pretty comparable price.”

-Tony Sirkin

legitimate home buyer in Chicago

Kim jesteśmy jako firma kupująca dom

Wiele lat temu Brett dostrzegł lukę na chicagowskim rynku nieruchomości dla właścicieli, którzy nie chcieli sprzedawać swoich domów pośrednikowi w handlu nieruchomościami, ale nadal potrzebowali rozwiązania godnego zaufania. Od rodziców wychowywał fundację pomagającą ludziom w młodym wieku, a w 2015 roku Brett założył MN Group, LLC. Nazwał firmę imieniem swoich dwóch synów - Maxa i Nate'a. Grupa MN została później przemianowana na Sell My House Fast Chicagoland, aby zbudować bardziej rozpoznawalną markę, aby ludzie wiedzieli, że płacimy gotówką za domy.
Tata Retta od najmłodszych lat uczył go, że „twoje słowo jest twoją więzią”. To zdanie, które nosił ze sobą… Wierzy w uczciwość, prostotę i uczciwość – cechy, które podtrzymuje jego rodzinny biznes. Brett uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi i ma nadzieję, że kiedy jego dzieci dorosną, dołączą do firmy i będą kontynuować rodzinne dziedzictwo.
W Sell My House Fast Chicagoland oferujemy szybką i bezproblemową opcję szybkiej sprzedaży domu i otrzymania oferty gotówkowej, dzięki czemu nie musisz wymieniać swojego domu ani płacić prowizji agenta. Kupujemy domy od właścicieli domów w Chicago, którzy chcą sprzedać w łatwy sposób.
Chicago cash for houses

Get A Cash Offer Now!

Just enter your address, confirm some facts about your home, and you will have a real cash offer in 90 seconds.
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Jak kupujemy domy VS. Sprzedaż z agentem


Bez względu na to, dlaczego chcesz szybko sprzedać dom w Chicago – na przykład przejęcie nieruchomości, rozwód, spadek lub problemy z majątkiem… mamy rozwiązanie. Wiemy, jak zagmatwany może być ten okres, dlatego staramy się, aby był jak najłatwiejszy. Nie musisz się nawet martwić o sprzątanie domu lub dokonywanie napraw przed sprzedażą. W Sell My House Fast Chicagoland możesz sprzedać swój dom w takim stanie, w jakim jest, i otrzymać ofertę gotówkową w ciągu zaledwie 24 godzin, jeśli potrzebujesz takiej osi czasu.

To zupełnie inny proces, niż gdybyś wystawiał swój dom na aukcję - w prawie każdym sensie. Te wykresy pokażą, jak działają różnice, gdybyś sprzedał swój dom „Sell My House Fast Chicagoland” VS. w tradycyjny sposób - z pośrednikiem w handlu nieruchomościami.

Nasz program ofert gotówkowych


Sprzedam do „Szybko sprzedaj mój dom Chicagoland”

Kupujemy domy, abyś mógł sprzedawać bez kłopotów i stresu związanego z wystawianiem.

 • Konkurencyjna oferta gotówkowa w ciągu 24 godzin
  Starannie oceniamy Twój dom i korzystamy z naszej wiedzy na temat lokalnego rynku, aby uzyskać uczciwą, niezobowiązującą ofertę. W ciągu 24 godzin otrzymasz od nas ofertę gotówkową.
 • Bez pokazów – bez kłopotów
  Kupujemy domy na zasadzie „tak jak jest”. Oznacza to, że nie musisz tego naprawiać i nie będziesz musiał robić żadnych otwartych domów.
 • Ty wybierasz dzień zamknięcia
  Gdy złożymy Ci ofertę i ją zaakceptujesz, możemy sfinalizować transakcję w ciągu zaledwie siedmiu dni w najdogodniejszym dla Ciebie terminie.
 • Płacimy WSZYSTKIE koszty zamknięcia
  Otrzymujesz ofertę gotówkową, w której wszystkie koszty zamknięcia są naszą odpowiedzialnością. Nie ma żadnych ukrytych opłat ani dodatkowych opłat przy zakupie domów
 • Zero opłat. Zero prowizji
  Będziesz mógł szybko sprzedać swój dom w Chicago bez żadnych opłat i prowizji. W zasadzie możesz sprzedać swój dom za darmo!
 • Pokryjemy wszelkie naprawy
  Kiedy potrzebujesz „szybko sprzedać mój dom w Chicago”, naprawy są ostatnią rzeczą, o którą chcesz się martwić! W Sell My House Fast Chicagoland zajmujemy się wszystkimi naprawami i sprzątaniem przy zakupie domów.

Tradycyjny sposób

 1. Sumują się miesiące potrzebne do sprzedaży
  Twój dom znajduje się na rynku aukcji, czekając na kupującego. Wystawienie na aukcję może potrwać miesiące lub lata i będzie nadal kosztować, dopóki nie sprzedasz.
 2. Mnóstwo pokazów i zakłóceń w Twoim życiu
  You need to fix up your house and have it Musisz naprawić swój dom i przygotować go do pokazów w mgnieniu oka tak długo, jak długo trwa sprzedaż domu.
 3. Zamknięcie trwa wiecznie
  Po zaakceptowaniu oferty zamknięcie trwa średnio 30-60 dni. Ta oś czasu opiera się na założeniu, że finansowanie nie upada.
 4. 1-2% kosztów zamknięcia poniesionych przez Ciebie, sprzedawcę
  Jesteś odpowiedzialny za koszty zamknięcia, które wynoszą do 2% ceny sprzedaży (średnio).
 5. Opłaty i prowizje kumulują się
  Średnio zapłacisz do 6% opłat i prowizji agentowi/sprzedawcy. To, oprócz kosztów zamknięcia, zmniejsza to, co otrzymujesz ze sprzedaży domu.
 6. Możesz być na haku do naprawy
  Odpowiedzialność za wszelkie problemy, które pojawią się w okresie kontroli domu, należy do Ciebie. Możesz skończyć na kosztownych naprawach, o których nawet nie wiedziałeś.

Jak to działa: Uzyskaj ofertę gotówkową w 3 prostych krokach


Chcesz lepiej zrozumieć nasze procesy w Sell My House Fast Chicagoland? Możemy zapłacić gotówką za Twój dom w trzech prostych krokach – oto szczegóły, w jaki sposób możesz otrzymać ofertę gotówkową za swój dom

sell house quickly chicago

Krok 1: Skontaktuj się z nami

TAby szybko rozpocząć proces sprzedaży swojego domu w Chicago, zadzwoń do nas pod numer (312) 869-2289 lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej, abyśmy mogli uzyskać niezbędne informacje o Twoim domu.

chicago quick cash buyers

Krok 2: Wyliczymy nasze liczby

We’ll set a time to go see your property Ustalimy czas, aby zobaczyć Twoją nieruchomość i ocenić jej stan, aby ustalić, ile możemy za nią zapłacić. Ofertę gotówkową otrzymasz od ręki.

cash for my house chicago

Krok 3: Możesz zaakceptować swoją ofertę

Po otrzymaniu od nas oferty gotówkowej wybór należy do Ciebie, czy chcesz ją zaakceptować! Sprzedawanie domu w takim stanie, w jakim jest w Chicago, nie jest łatwiejsze niż to!Chicago doesn’t get easier than this!

Widzisz jak łatwo kupujemy domy w Chicago? Nie ma znaczenia, czy w Twoim domu mieszkają lokatorzy, których będziesz musiał się pozbyć, czy wymaga gruntownego remontu, czy nawet nadaje się do zamieszkania. Możesz pozostawić nam wszystkie wyzwania do wykonania, abyś nie musiał radzić sobie ze stresem lub kłopotami ze sprzedażą. Umożliwimy Ci szybkie otrzymanie zapłaty, ponieważ kupujemy domy za gotówkę i zamykamy je w ciągu zaledwie siedmiu dni.

Sprzedajesz swój dom szybko? Mamy rozwiązanie

Jeśli okaże się, że musisz szybko i bezstresowo pozbyć się swojej nieruchomości, jesteśmy tu dla Ciebie, abyś mógł otrzymać ofertę gotówkową i przejść do następnego rozdziału swojego życia. Specjalizujemy się w pomaganiu właścicielom domów w szybkim pozbyciu się uciążliwych nieruchomości przy zakupie domów. Czy masz do czynienia z:

 • Wymagająca nieruchomość na wynajem / źli najemcy
 • Niechciany odziedziczony dom
 • Śmierć członka rodziny
 • Dom jest poza stanem
 • Poniósł dochód lub stracił pracę
 • Przeprowadzka starzejących się rodziców
 • Wyzwania sprostania ratom kredytu hipotecznego
 • Rozwód
 • Potwierdzać autentyczność
 • Przeprowadzka/przeprowadzka
 • Silnie uszkodzony przez ogień lub wodę
 • Wymaga poważnych napraw

To wszystkie problemy, które możemy rozwiązać kupując domy! W Sell My House Fast Chicagoland postępujemy uczciwie i uczciwie, kupując Twój dom bez względu na stan, w jakim może być. Gdy agenci i inni inwestorzy nie będą dotykać Twojej nieruchomości, zadzwoń do nas! Ułatwimy Ci otrzymanie oferty gotówkowej tak szybko, jak tego wymaga Twoja sytuacja! Ponieważ nie polegamy na tradycyjnym finansowaniu bankowym, możemy szybko rozwiązać Twój problem ze sprzedażą domu i zamknąć go w ciągu zaledwie siedmiu dni.

5 star cash buyer review

Dlaczego warto współpracować ze sprzedaj mój dom szybko Chicagoland?


sell your house with no repairs

Brak napraw

Sprzedając nam dom, nie musisz naprawiać ani czyścić domu. Kupujemy domy w stanie obecnym, naprawiamy i sprzątamy na nasz koszt.

we pay cash for homes

Płacimy gotówką

Płacimy gotówką za domy z dowolnymi skomplikowanymi procesami. Zdobądź gotówkę w kieszeni, kiedy kupujemy domy.

we can close as fast as you need

Szybko się zamykamy

To, jak szybko lub wolno zamykamy, zależy od Ciebie! Zamykamy tylko wtedy, gdy jesteś gotowy, możesz wybrać datę.

pay no fees when we buy houses

Bez opłat

Nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji. Zyskujemy na kłopotach z naprawą domu i jego sprzedażą.

5 star service, guaranteed

5-gwiazdkowa usługa

Nie musisz udostępniać swoich informacji dziesiątkom agentów, kupującym i reszcie świata. Nasz proces jest prywatny i dyskretny.

no cleaning when we buy houses

Bez czyszczenia

Czy masz dużo śmieci, których musisz się pozbyć? Zostaw to. Zadbamy o to za Ciebie

Kiedy zdecydujesz się sprzedać do My House Fast Chicagoland, traktujemy to poważnie i działamy zgodnie z zasadą „czas jest najważniejszy”, aby można było zamknąć tak szybko, jak to możliwe. Nie będziesz musiał czekać, aby zobaczyć, czy zainteresowany nabywca otrzyma finansowanie na zakup domu, tak jak w przypadku korzystania z pośrednika. Z nami kupujemy domy za gotówkę i możemy je zamknąć w dowolnym terminie.

Wykonujemy naprawy, abyś nie musiał


Kiedy mówimy, że kupujemy domy w dowolnym stanie, mamy na myśli w dowolnym stanie. Bez względu na to, ile napraw potrzebuje Twoja nieruchomość, możemy zaoferować Ci uczciwą ofertę gotówkową na Twoją nieruchomość. Sprzedaj swój dom w takim stanie, w jakim jest i odejdź bez wykonywania jednej naprawy!

sell your chicago hose fast for cash

Możesz także zostawić stare przedmioty, z którymi nie chcesz się zajmować, a my albo usuniemy śmieci, albo przekażemy to, co można uratować, abyś mógł po prostu zebrać to, co chcesz zabrać, a następnie zostawić resztę, aby było żadnych bólów głowy, z którymi musisz sobie poradzić. Widzieć? Sprzedaż domu nigdy nie była łatwiejsza!

Sprzedaj mój dom Fast Chicagoland najlepsze recenzjeSell ​​My House Fast Chicagoland opiera się na zasadach uczciwości, uczciwości i wiarygodności. Nasza reputacja jest dla nas ważna. Dlatego przy kupowaniu domów w Chicago ważna jest nasza uczciwość, a nasze wyniki na przestrzeni lat mówią same za siebie. Odwiedź naszą stronę z recenzjami i zobacz, co mają do powiedzenia o nas inni sprzedawcy, z którymi współpracowaliśmy.

Jeśli nie chcesz już posiadać nieruchomości i chcesz ją szybko sprzedać i otrzymać ofertę gotówkową w Chicago, unikaj czasochłonnych i kosztownych kłopotów ze sprzedażą w tradycyjny sposób. W Sell My House Fast Chicagoland złożymy Ci uczciwą, niezobowiązującą i bezproblemową ofertę kupna domu w dowolnym rozmiarze, stanie i lokalizacji w Chicago. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz szybko sprzedać swój dom i otrzymać ofertę gotówkową, aby przejść do kolejnego rozdziału swojego życia.

Zobacz, dlaczego właściciele domów w Chicago uwielbiają z nami pracować!

get your cash offer

Play the video to hear what
Michelle Thomas have to say ⭐⭐⭐⭐⭐

Jason Stawczyk
✔️ Verified Review

⭐⭐⭐⭐⭐

“I chose Brett Singer to purchase my mother’s house. He was very professional throughout the entire process. He answered all calls or returned my calls very promptly. He gave us a fair price for the house. I would use Brett Singer in the future, or I will recommend him to another family member or friend.”


Todd Rubin
✔️ Verified Review

⭐⭐⭐⭐⭐

“Working with Brett was a pleasure. He was very professional and made the process easy and fast. I would recommend him and his team to anyone looking to sell a house.”


Tony Sirkin
✔️ Verified Review

⭐⭐⭐⭐⭐

“Brett and his team made this whole process very simple for me. I feel very fortunate that we came across each other. I didn’t have to pay all these crazy real estate fees and was able to move it at a pretty comparable price.”

Pomocne strony


Nadal ciekawi Cię, jak to wszystko działa, kiedy kupujemy domy? Poniżej znajduje się kilka pomocnych stron, które wyjaśniają więcej o naszej firmie i procesach:

5 star reviews
sell your house for cash

get your cash for your house

Call Us!

Digital Marketing By Amit-SEO